Aktualności

Bloomea

Autor: 5 sierpnia 2019 No Comments

MODELING BLOOMEA

Urządzenie Bloomea® zostało opracowane przez francuskich chirurgów plastycznych, w celu zniwelowania głównie blizn pooperacyjnych. Dopiero po 10 latach badania histologiczne przeprowadzane oraz obserwacja efektów zabiegowych pokazały, że technologia Bloomea® może być z powodzeniem stosowana w kosmetologii, a efekty, jakie zapewnia, są doskonałe. Obecnie zabiegi tego typu stają się coraz bardziej powszechne i dają spektakularne rezultaty w kontekście liftingu, redukcji zmarszczek, nawilżenia skóry a w zabiegach na ciało sprawdzają się w redukcji blizn pooperacyjnych (w tym po cięciu cesarskim) blizn pourazowych czy pracy z bruzdami potrądzikowymi bądź rozstępami.

Czym jest Bloomea?
Modeling skóry za pomocą urządzenia Bloomea® to zabieg bazujący na trzech podstawowych działaniach ukrytych pod skrótem technologii TRIO M.M.L. Za pomocą 3 synergicznych akcji: Makroeksfoliacji, Mikrowibracji i Luminoterapii możliwe jest osiągnięcie efektu nowoczesnego, nieinwazyjnego liftingu – dającego efekt resurfacingu laserowego.

Główne zastosowania urządzenia Bloomea® to przede wszystkim zabiegi na twarz, podczas których dochodzi do:

  • poprawy napięcia
  • wymodelowania owalu twarzy
  • redukcji zmarszczek i przebarwień
  • zagęszczenia skóry
  • oraz bardzo mocnego nawilżenia i dotlenienia.

Zabiegi z wykorzystaniem technologii Bloomea® można wykonywać również na ciało, dzięki czemu możliwa jest redukcja rozstępów oraz blizn różnego rodzaju. Wiele salonów z powodzeniem wykorzystuje urządzenie Bloomea® w zabiegach na dłonie, w celu wygładzenia, odmłodzenia czy redukcji przebarwień.

Czy każdy może skorzystać z urządzenia Bloomea®?
Technologia Bloomea jest całkowicie bezpieczna dla każdego rodzaju skóry, także wrażliwej i naczynkowej. Sam zabieg jest bezbolesny i przebiega w sterylnej atmosferze. Rezultaty, jakie można osiągnąć, uzależnione są od wyjściowego stanu skóry oraz oczekiwań, możliwe jest zarówno delikatne odświeżenie jak i osiągnięcie efektu resurfacingu laserowego. Zabieg (przy zachowaniu wskazań z protokołów) może być wykonywany przez cały rok – nie zwiększa wrażliwości skóry na promieniowanie słoneczne.

Dla jeszcze lepszych efektów możliwe jest łączenie technologii Bloomea z innymi zabiegami z zakresu medycyny estetycznej, takimi jak fala radiowa, laser czy kwasy.